Dzień otwarty

Jesienna edycja dnia otwartego odbędzie się w sobotę 15 października 2022 r.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u.

W Auli Spadochronowej SGH zaprezentują się uczelniane jednostki, Samorząd Studencki i koła naukowe. Szykuje się dzień pełen wrażeń.

Przypominamy, że zapraszamy kandydatów z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami na dyżur kierownika Biura ds. Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami – pani Justyny Kapturkiewicz w godz. 10.00-14.00 w pokoju 304 w budynku głównym. Zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu bezpośredniego, e-mail: bon@sgh.waw.pl, telefon: 22 564 94 63.

piktogramy: petle indukcyjna, osoba z niepełnosprawnością intelektualną, język migowy, osoba z niepełnosprawnością ruchową, osoba niewidoma- grafika

Wirtualny spacer po SGH

Co wyróżnia SGH?

Co wyróżnia SGH na tle innych uczelni w Polsce i dlaczego, to właśnie z nią warto związać swoje edukacyjne, a także zawodowe ścieżki rozwoju wyjaśnia w serwisie Gazeta SGH – Życie uczelni, prorektor ds. dydaktyki i studentów, prof. Krzysztof Kozłowski.

Studia w SGH z perspektywy studenta

​​Dlaczego warto dołączyć do społeczności studentów SGH – zobacz krótką prezentację naszego studenta​.

Grupy rekrutacyjne na Facebooku

​Zapraszamy do naszych grup rekrutacyjnych na Facebooku – poruszamy tam najważniejsze tematy związane ze zbliżającą się rekrutacją

Studia i biznes

Spośród wielu inicjatyw podjętych przez uczelnię jedną z najważniejszych jest powstanie Klubu Partnerów SGH. To wspólny projekt polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw współpracujących z SGH na wielu płaszczyznach. 

W czasie studiów każdy ma szansę na staż czy praktykę w jednej z partnerskich firm naszej uczelni.

Dodatkowo studenci naszej SGH mogą skorzystać z programu Studiuj Praktycznie – wyjątkowej oferty przedmiotów realizowanych przez specjalistów-dydaktyków wraz ze specjalistami-praktykami.

Dział Rekrutacji
al. Niepodległości 162
pok. 37, parter
tel.: 22 564 77 77
e-mail: rekrutacja@sgh.waw.pl