Uroczystość ukończenia studiów

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci!

Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania uzyskania przez Państwa d​yplomu licencjata lub magistra!

We wrześniu ogłosimy daty tegorocznych uroczystości ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich.

Informacje organizacyjne

  • Do udziału w uroczystości w 2022 r. zapraszamy absolwentów,  którzy obronili prace licencjackie lub magisterskie w okresie od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r. (dyplomy ukończenia studiów należy odbierać w Dziekanatach. Podczas uroczystości ukończenia studiów wręczane są wyłącznie okolicznościowe listy gratulacyjne).
  • O uczestnictwie w uroczystości zdecyduje kolejność zgłoszeń.
  • Każdy uczestnik będzie zobowiązany wystąpić w todze (wypożyczonej) oraz w birecie (do zakupienia w dniu uroczystości).
  • Po części oficjalnej planujemy wspólny toast i zdjęcia.

Rejestracja

W celu dokonania rejestracji na uroczystość niezbędne będzie wypełnienie formularza online, który zostanie uruchomiony po ogłoszeniu terminów uroczystości i będzie aktywny do wyczerpania dostępnych miejsc.

Graduacja 2019
Uroczystość ukończenia studiów 2021

Zainteresowanie uroczystością w 2021 r. było tak duże, że postanowiono zorganizować dwa wydarzenia: 20 listopada odbyła się uroczystość ukończenia studiów licencjackich, 4 grudnia zaś - studiów magisterskich.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Uroczystość ukończenia studiów 2020

Ze względu na wyjątkowe okoliczności zewnętrzne wydarzenie w 2020 r. przybrało inną formę niż w latach poprzednich. Dlatego 14 listopada spotkaliśmy się online podczas transmisji na żywo. Cieszymy się, że nasi absolwenci zechcieli wziąć w niej udział i jesteśmy pewni, że było to dla nich przyjemne i wzruszające wydarzenie.


Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu

Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
budynek G, pok. 134
al. Niepodległości 162
tel.: 22 564 99 07
e-mail: graduacja@sgh.waw.pl