Uroczystość ukończenia studiów

Drodzy Absolwenci,
gratulujemy uzyskania dyplomu licencjata/magistra!

Uroczystości w 2023 r.:

  • 28 października, uroczystość ukończenia studiów licencjackich,
  • 16 grudnia, uroczystość ukończenia studiów magisterskich.

Informacje o poszczególnych wydarzeniach, a także linki do galerii zdjęć oraz relacji video znajdują się w poniższych zakładkach. 

Uroczystość ukończenia studiów licencjackich - 28/10/2023

Uroczystość z udziałem absolwentów studiów licencjackich, władz SGH i gości odbyła się 28 października 2023 r. w Auli Głównej SGH. Wzięło w niej udział blisko 200  absolwentów, którzy obronili prace licencjackie w okresie od 1 października 2022 r. do 30 września 2023 r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji z przebiegu uroczystości.

Uroczystość ukończenia studiów magisterskich - 16/12/2023

Uroczystość dla blisko 600 absolwentów studiów magisterskich odbyła się 16 grudnia 2023 r. (sobota) w Auli Głównej SGH w godz. 12.00-14.50 (I tura) oraz w godz. 16.30-18.30 (II tura).  

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali absolwenci, którzy obronili prace magisterskie w 2023 r.

Podczas uroczystości wystąpili w togach (wypożyczonych przez Uczelnię tuż przed uroczystością) oraz w zakupionych wcześniej biretach.

Po części oficjalnej miał miejsce wspólny toast, nie zabrakło również czasu przeznaczonego na zdjęcia.

 

Graduacja 2022 licencjaci przed budynkiem SGH
Uroczystości ukończenia studiów 2022

Uroczystość z udziałem absolwentów studiów licencjackich, władz SGH i gości odbyła się 29 października 2022 r. (sobota) w Auli Głównej SGH. 

Listy gratulacyjne z rąk Rektora SGH odebrało 155 absolwentów, którzy obronili swe prace w okresie od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r. Spośród tej grupy 15 osób otrzymało dyplomy z wyróżnieniem.

Jak co roku absolwenci wystąpili w specjalnie dla nich uszytych togach i biretach. Podczas uroczystości towarzyszyli im bliscy i przyjaciele, licznie zgromadzeni w Auli Głównej. Tradycyjnie już uroczystość uświetnił swym żywiołowym występem Chór SGH. 

Po części oficjalnej był czas na wspólne zdjęcia w togach oraz toast. 

*Link do zdjęć indywidualnych został wysłany mailem do wszystkich uczestników.

–—

Uroczystość z udziałem absolwentów studiów magisterskich, władz SGH i gości odbyła się 17 grudnia 2022 r. 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, a co za tym idzie - przekroczenie maksymalnej liczby uczestników w jednym wydarzeniu, została podjęta decyzja o organizacji dwóch wydarzeń w tym samym dniu. 

Finalnie listy gratulacyjne odebrało 520 magistrów. W tej grupie znalazło się 93 absolwentów, którzy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości: 

* Linki do galerii zdjęć indywidualnych (z możliwością pobrania) zostały przesłane mailowo 23 grudnia.

Relacje wideo:

Uroczystość ukończenia studiów 2021

Zainteresowanie uroczystością w 2021 r. było tak duże, że postanowiono zorganizować dwa wydarzenia: 20 listopada odbyła się uroczystość ukończenia studiów licencjackich, 4 grudnia zaś - studiów magisterskich.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Uroczystość ukończenia studiów 2020

Ze względu na wyjątkowe okoliczności zewnętrzne wydarzenie w 2020 r. przybrało inną formę niż w latach poprzednich. Dlatego 14 listopada spotkaliśmy się online podczas transmisji na żywo. Cieszymy się, że nasi absolwenci zechcieli wziąć w niej udział i jesteśmy pewni, że było to dla nich przyjemne i wzruszające wydarzenie.


Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu