Uroczystość ukończenia studiów

Drodzy Absolwenci,
gratulujemy uzyskania dyplomu licencjata/magistra!

 

Uroczystość ukończenia studiów licencjackich - 29/10/2022

Uroczystość z udziałem absolwentów studiów licencjackich, władz SGH i gości odbyła się 29 października 2022 r. (sobota) w Auli Głównej SGH. 

Listy gratulacyjne z rąk Rektora SGH odebrało 155 absolwentów, którzy obronili swe prace w okresie od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r. Spośród tej grupy 15 osób otrzymało dyplomy z wyróżnieniem.

Jak co roku absolwenci wystąpili w specjalnie dla nich uszytych togach i biretach. Podczas uroczystości towarzyszyli im bliscy i przyjaciele, licznie zgromadzeni w Auli Głównej. Tradycyjnie już uroczystość uświetnił swym żywiołowym występem Chór SGH. 

Po części oficjalnej był czas na wspólne zdjęcia w togach oraz toast. 

*Link do zdjęć indywidualnych został wysłany mailem do wszystkich uczestników.

Uroczystość ukończenia studiów magisterskich - 17/12/2022

Uroczystość z udziałem absolwentów studiów magisterskich, władz SGH i gości odbyła się 17 grudnia 2022 r. 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, a co za tym idzie - przekroczenie maksymalnej liczby uczestników w jednym wydarzeniu, została podjęta decyzja o organizacji dwóch wydarzeń w tym samym dniu.

Finalnie listy gratulacyjne odebrało 520 magistrów. W tej grupie znalazło się 93 absolwentów, którzy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości:

* Linki do galerii zdjęć indywidualnych (z możliwością pobrania) zostały przesłane mailowo 23 grudnia.

Graduacja 2022 licencjaci przed budynkiem SGH

 

  Uroczystość ukończenia studiów 2021

  Zainteresowanie uroczystością w 2021 r. było tak duże, że postanowiono zorganizować dwa wydarzenia: 20 listopada odbyła się uroczystość ukończenia studiów licencjackich, 4 grudnia zaś - studiów magisterskich.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

  Uroczystość ukończenia studiów 2020

  Ze względu na wyjątkowe okoliczności zewnętrzne wydarzenie w 2020 r. przybrało inną formę niż w latach poprzednich. Dlatego 14 listopada spotkaliśmy się online podczas transmisji na żywo. Cieszymy się, że nasi absolwenci zechcieli wziąć w niej udział i jesteśmy pewni, że było to dla nich przyjemne i wzruszające wydarzenie.


  Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu