Studia Executive MBA

Studia Executive MBA to najbardziej prestiżowe programy edukacyjne dla doświadczonych menedżerów. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie posiada w swojej ofercie dwa cenione programy ogólne z tej kategorii oraz dwa unikatowe programy profilowane.

Tym, co łączy nasze programy Executive MBA, jest bardzo duża dbałość o jakość kształcenia, powiązana z dużymi wymaganiami stawianymi studentom. Nasze studia MBA są także niezwykle praktyczne – pozwalają zdobyć konkretną wiedzę i umiejętności potrzebne menedżerom pracującym na najwyższych szczeblach swoich organizacji. Te studia to zresztą nie tylko unikalny program kształcenia, świetni wykładowcy-praktycy, ale także możliwość wymiany doświadczeń w grupie różnorodnych, starannie wyselekcjonowanych studentów i w rezultacie unikalna sieć kontaktów podtrzymywana dzięki stowarzyszeniu absolwentów.

To wszystko przekłada się na prestiż dyplomu docenianego przez pracodawców.

Obraz
AMBA accredited logo

Jakość i wysokie standardy kształcenia w programach Executive MBA w SGH zostały także zweryfikowane przez prestiżowe międzynarodowe stowarzyszenie Association of MBA’s, które przyznało SGH międzynarodową akredytację AM

Wręczenie dyplomów w SGH

Executive MBA

CEMBA

We współpracy z Université du Québec à Montréal (UQAM)

Executive MBA - SGH

Najwyżej notowany program  w języku polskim

SGH - WUM MBA

Realizowany wspólnie z WUM

MBA for Startups

Program online skierowany do młodych przedsiębiorców