Szkolenie negocjacje

„Negocjator powinien być odporny jak skóra słonia, wytrzymały jak maratończyk i cierpliwy jak Hiob”.
Ideą zajęć jest zaznajomienie z podstawami postępowania w negocjacjach oraz kontaktach biznesowych. Kurs zakłada wyposażenie słuchaczy w niezbędną wiedzę praktyczną z zakresu przygotowania i prowadzenia negocjacji, jak również radzenia sobie w trudnych sytuacjach negocjacyjnych.

O szkoleniu

Szkolenie ma charakter warsztatu, którego celem jest rozpoznanie własnych predyspozycji (sił) oraz obszarów do rozwoju (słabości) jako negocjatora. Uczestnicy zapoznają się z technikami negocjacyjnymi, chwytami manipulacyjnymi oraz metodami jak się przed nimi bronić. Podczas ćwiczeń i symulacji trenują skuteczny procesu negocjacji. Rozwiązują zadania i testy pozwalające na identyfikowanie trudnych sytuacji negocjacyjnych oraz metoda radzenia sobie z nimi. Uczestnicząc w scenkach doskonalą metody słuchania i komunikowania w negocjacjach, zgłębiając taktyki radzenia sobie z impasem.

 

 

Prowadzący

Opis

Joanna–Zukowska–prof–SGH

dr hab. Joanna Żukowska, prof.SGH

Dr hab. Joanna Żukowska, prof. SGH

Kierownik Studiów Podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coacha oraz Studiów Podyplomowych Menedżer Niepublicznej Placówki Edukacyjnej. Koordynator merytoryczny programu Global Biznes Practicum w ramach SGH-MBA. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju wydawanego jest przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications.

Wieloletni, akredytowany coach ICF. Mentor. Tutor. Odbyła staże na Uniwersytecie w Bolonii i na Uniwersytecie Fordham w Nowym Jorku. Prowadziła wykłady w Toulouse Business School, ISCAP Porto, Vilnius Business School, Turku School of Economics, ISCTE Lisbon, Budapest Business School, Chulalongkorn University, Universita Bicocca di Milano, Universita di Firenze. Wchodziła w skład zespołu ekspertów realizujących projekty strategicznego HR i coachingu między innymi w Totalizatorze Sportowym, Leroy Merlin, Raiffeisen Leasing, Santander, Eurocash, Novartis, Bosch Siemens, EBM Polska, Urząd Miasta Warszawa, Urząd Miasta Piekary Śląskie, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Future Processing, SNG, Enkev Polska, Galerii Sztiki Inwestycyjnej 3U10.
Specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu personelem, coachingu, negocjacjach, zarządzaniu zmianą, design thinkingu, kreowaniu relacji z klientem.
Autorka licznych publikacji naukowych z wyżej wymienionych tematów.

 

 

 Program szkolenia

 1. Proces negocjacji
 2. Komunikacja w negocjacjach
 3. Budowanie relacji i sojuszy
 4. Impas – techniki przełamywania
 5. Taktyki negocjacyjne
 6. Chwyty manipulacyjne w negocjacjach – jak się przed nimi bronić
 7. Checklista negocjacyjna
 8. Symulacja negocjacji
Informacje organizacyjne
 • Czas trwania to 6 godzin zegarowych.
 • Wielkość grupy do 25 osób.
 • Forma szkolenia: warsztaty.
 • Spotkanie stacjonarnie lub online.

Czas trwania spotkania szkoleniowego może być krótszy lub dłuższy od zaproponowanego powyżej, zależnie od wybranego programu oraz potrzeb zamawiającego.

O negocjacjach także

STUDIA PODYPLOMOWE KOMPETENCJE PSYCHOLOGICZNE I NEGOCJACYJNE W FIRMIE

 

Projekty dla firm naklejka
Kontakt

Katarzyna Sobiepan

Menedżer ds. szkoleń i konferencji

Telefon: 22 564 96 24

Email:

katarzyna.sobiepan@sgh.waw.pl

Zdjęcie biznesowe
Zobacz ofertę Centrum Współpracy z Biznesem
Kobieta i mężczyzna z uśmiechem przypatrują się informacjom na tablecie
Klub partnerów

Platforma skupiająca firmy współpracujące z uczelnią

Tablet z wyświetloną stroną główną katalogu studiów podyplomowych SGH
Studia Podyplomowe SGH