Konkurs PRiME

Konkurs dla studentów: Zrównoważony rozwój w życiu codziennym. Przygotuj filmik, prezentację lub wiersz i wyślij do 31 lipca 2023 r.

Nasz Świat – piękna zielona planeta kurczy się nie dlatego, że dotarliśmy do jej najodleglejszych zakątków. Kurczy się dlatego, że człowiek – jedyna istota myśląca – niszczy, brudzi i demoluje ją bez opamiętania. I to podobno w imię rozwoju. Nikt z nas w pojedynkę nie może zdziałać wiele, by zahamować działania korporacji czy powiązanych z nimi rządów. Możemy jednak absolutnie samodzielnie zrobić bardzo dużo – w naszym życiu, w naszym bliższym czy dalszym otoczeniu – postępując tak, by ograniczyć drenaż zasobów. W imię zrównoważonego rozwoju: naszego małego domowego czy lokalnego, ale też wielkiego globalnego świata. Sposobów i pomysłów jest mnóstwo. Pokaż nam, jaki jest Twój!

O konkursie

Konkurs „Zrównoważony rozwój w życiu codziennym” skierowany jest do studentów uczelni wyższych w Polsce, w tym SGH. Prace w formie krótkiego materiału filmowego, prezentacji lub wiersza można nadsyłać do 31 lipca 2023 roku na adres: konkursprime@sgh.waw.pl.

Zadanie konkursowe

Nagraj samodzielnie krótki materiał filmowy („filmik”) [od 80 do 200 sekund] lub przygotuj prezentację PowerPoint [5 do 15 slajdów] lub napisz wiersz.

Tematyka związana ze zrównoważonym rozwojem.

Zapisy

Aby wziąć udział w konkursie wyślij zadanie konkursowe na adres konkursprime@student.sgh.waw.pl oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy​.

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2023 r.

logotypy

Przydatne dokumenty