X Jubileuszowa Konferencja Naukowa Informatyka w Zarządzaniu IwZ’2024

Data wydarzenia:
28.11.2024, 9:00 - 29.11.2024, 16:00
X Jubileuszowa konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu IwZ’2024” pt. Operacyjne i strategiczne konsekwencje i prognozy zarządcze cyfryzacji procesów biznesowych odbędzie się w dniach 28–29 listopada 2024 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Konferencja naukowa „Informatyka w Zarządzaniu” (IwZ) to coroczne spotkania pracowników nauki oraz zaproszonych praktyków specjalizujących się w zastosowaniach informatyki w szeroko pojętym świecie biznesu i otoczeniu społeczno-gospodarczym. Celem konferencji jest prezentacja wyników najnowszych badań nad wykorzystaniem technologii informatycznych do wspomagania zarządzania w organizacjach oraz transformacją cyfrową w gospodarce i społeczeństwie. Konferencja tworzy forum wymiany osiągnięć naukowych oraz podejmowania wspólnych inicjatyw badawczych.

Dodatkowo w dniu poprzedzającym konferencję, w środę 27 listopada 2024 r., odbędą się warsztaty naukowe pod hasłem „Pasja i mistrzostwo w pisaniu prac naukowych”. Warsztaty odbędą się w godzinach 15.00 – 18.00 w trybie hybrydowym: stacjonarnie w auli I w bud. C, al. Niepodległości 128 i przez dostęp zdalny.

Rodzaj wydarzenia:
konferencja
Kategoria wydarzenia:
naukowe
Lokalizacja:

SGH, al. Niepodległości 128, budynek C, aula I

Organizator:

Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Kolegium Analiz Ekonomicznych SGH, AI Lab – Międzykolegialne Centrum Sztucznej Inteligencji i Platform Cyfrowych SGH

.