SGH na Open Eyes Economy Summit (OEES) 2023 w Krakowie

Data wydarzenia:
21. - 22.11.2023, All day
SGH jest współorganizatorem i głównym partnerem merytorycznym 8. edycji Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit (OEES), który odbędzie się w Krakowie w dniach 21–22 listopada 2023 r. W ramach wydarzenia zostaną przedstawione raporty przygotowane przy udziale ekspertów SGH: Indeks wiarygodności ekonomicznej Polski 2023, Indeks Zdrowych Miast 2023 oraz Sytuacja kobiet na rynku pracy we współpracy z Pracodawcami RP.

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie energia społeczna. W dobie polikryzysu jest to temat, który ma szczególne znaczenie.

Ważnym wydarzeniem podczas kongresu będzie gala wręczenia nagród w ramach Indeksu Zdrowych Miast, która zaplanowana jest na wtorek 21 listopada na godz. 13.00. Kolejnym ważnym punktem będą panele z udziałem naszych ekspertów.

W kuluarach kongresu będzie działać studio telewizyjne SGH i Pulsu Biznesu, w którym eksperci SGH i zaproszeni przedstawiciele biznesu będą odpowiadać na pytania dziennikarzy.


Pracowników, współpracowników oraz studentów SGH zapraszamy do udziału w wydarzeniu online.

Instrukcja rejestracji:

  1. ZAŁÓŻ KONTO lub ZALOGUJ SIĘ na platformie Live OEES, a następnie kliknij w górnym menu przycisk BILETY OEES
    platforma Live OEES
  2. Wybierz bilet i kliknij KUP
  3. Wypełnij poprawnie formularz, a następnie w polu o nazwie: KUPON RABATOWY, wpisz kod „part_oees_sgh_online” i kliknij ZASTOSUJ
  4. Kliknij „Przejdź do płatności”, wybierz płatność „PayU” i zakończ rejestrację
Rodzaj wydarzenia:
kongres
Kategoria wydarzenia:
naukowe
Lokalizacja:

Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Organizator:

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej


Współorganizator:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej

.