Rola inwestycji francuskich w polskiej gospodarce

Data wydarzenia:
25.04.2024, 18:30 - 20:00
Instytut Statystyki i Demografii SGH, Instytut Debaty Eksperckiej i Analiz – QUANT TANK i Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) zapraszają na konferencję „Rola inwestycji francuskich w polskiej gospodarce”, która odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia o godz. 18.30 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Polska rozpoczęła transformację systemową jako jeden z najsłabszych gospodarczo krajów postsocjalistycznych. Wówczas czytelnie postawione drogowskazy w kierunku reform rynkowych sprawiły, że Polska skierowała się w stronę standardów Europy Zachodniej. Uwiarygodnienie tych zmian skierowało do Polski szeroki strumień bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ). Miały one kluczowy wpływ na unowocześnienie polskiego przemysłu, transfer know-how oraz kulturę menedżerską. Francja jest czołowym partnerem handlowym Polski i jednym z głównych inwestorów zagranicznych. Jednocześnie Polska w ostatnich latach dołączyła do grona wiodących dostawców towarów i usług do Francji.

Rejestracja: udział w wydarzeniu prosimy potwierdzić́ telefonicznie: 22 299 66 30 lub wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: biuro@ideia.pl

Patron medialny: ISBnews

Rodzaj wydarzenia:
konferencja
Kategoria wydarzenia:
naukowe
Lokalizacja:

SGH, ul. Rakowiecka 24, budynek A, aula A

Organizator:

Instytut Statystyki i Demografii, Kolegium Analiz Ekonomicznych, SGH, Instytut Debaty Eksperckiej i Analiz – QUANT TANK, Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP)

.