Premiera Inspirownika dla uczelni

Data wydarzenia:
21.09.2023, 9:30 - 11:30
21 września o godzinie 9.30 zapraszamy na transmisję z premiery Inspirownika dla uczelni. Inspirownik dla uczelni to wyjątkowe wydawnictwo Fundacji Kampania 17 Celów, którego rolą jest budowanie świadomości na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Na polskich uczelniach kształci się ponad 1,2 mln studentów. Przekazywanie młodym osobom wiedzy na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju, będzie miało ogromny wpływ na decyzje – zawodowe i prywatne – jakie będą podejmować w przyszłości. Skala i poziom złożoności globalnych wyzwań, przede wszystkim klimatycznych, ale także gospodarczych i społecznych, są tak duże, że konieczna jest współpraca na poziomie poszczególnych państw i regionów. Aby Cele Zrównoważonego Rozwoju mogły zostać osiągnięte, potrzebne jest współdziałanie organizacji rządowych, samorządowych, pozarządowych, edukacyjnych – w tym szkół wyższych, biznesu a także indywidualnych osób.

Partnerem Inspirownika jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Podczas premiery odbędzie się debata ekspercka „Rola uczelni w budowaniu świadomości na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Zapraszamy do oglądania transmisji na kanale YouTube SGH.

Rodzaj wydarzenia:
konferencja
Lokalizacja:
Organizator:

Zespół Zrównoważonego Rozwoju i ESG, Biuro Rektora