Nabór zgłoszeń do MBA for Startups - 3. edycja

Data wydarzenia:
29.01.2024, 9:00 - 20.02.2024, 23:59
Studia MBA for Startups to pierwsze studia MBA w Polsce współtworzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz InCredibles Sebastiana Kulczyka - program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców. Wyjątkowa formuła projektu oparta jest na połączeniu wiedzy akademickiej i know-how praktyków biznesu z całego świata oraz platformy networkingowej InCredibles.

O programie

Stworzyliśmy program studiów MBA dostosowany do potrzeb przedsiębiorców myślących o profesjonalizacji młodych firm. Dzięki całkowicie zdalnej formie organizacji zajęć chcemy dotrzeć do kandydatów również spoza wielkich miast.

W trakcie dwuletnich studiów uczestnicy biorą udział w ponad 600 godz. zajęć. Spotkania prowadzone są w języku polskim oraz angielskim, a kandydaci muszą mieć ukończone co najmniej studia licencjackie i posiadać nie mniej niż trzy lata doświadczenia zawodowego. Dodatkową zaletą studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie jest możliwość nawiązywania cennych relacji biznesowych zarówno z wykładowcami, jak i wśród uczestników zajęć. 

Online MBA for Startups są pełnoprawnym, honorowanym na całym świecie programem MBA, a SGH posiada akredytację AMBA (Association of MBAs), która potwierdza najwyższą, zgodną z międzynarodowymi standardami jakość kształcenia programów MBA. Tylko 2 proc. wszystkich uczelni na świecie prowadzących studia MBA posiada tę prestiżową akredytację.

3. edycja MBA for Startups rozpoczyna się 23 marca 2024 r.

Granty dla studentów SGH MBA for Startups 

Sebastian Kulczyk we współpracy z EY Academy of Business oraz Pracuj Ventures ponownie zasilił fundusz grantowy, dla uczestników trzeciej już edycji studiów online MBA for Startups. Siedem osób, które przedstawi najciekawszy pomysł na biznes, może liczyć na 20 000 PLN, czyli ponad połowę czesnego.

Fundusz grantowy to 150 tys. zł dla 7 osób, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny i dodatkowo w skrótowej formie przedstawią najciekawszy i najbardziej innowacyjny pomysł biznesowy. Finaliści wskazani przez Radę Programu Grantowego otrzymają jednorazowe wsparcie w postaci ponad 50 proc. dofinansowania studiów. 

Aplikacje kwalifikujące do otrzymania grantu można składać do 1 marca 2024 r.

Rekrutacja

Do 20 lutego 2024 r. przyjmujemy komplet wymaganych dokumentów.

Partnerzy programu

Partnerami merytorycznymi kursów są m.in. EY Academy, Google for Startups, DZP, Inovo vc czy Singularity University. 

Rodzaj wydarzenia:
rekrutacja
Kategoria wydarzenia:
akademickie
Lokalizacja:

online

Organizator:

Centrum Programów MBA