Kongres Gospodarka i Zdrowie

Data wydarzenia:
5.03.2024, 9:00 - 6.03.2024, 15:30
W dniach 5-6 marca 2024 roku odbędzie się druga edycja Kongresu Gospodarka i Zdrowie organizowana przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej (Open Eyes Economy Summit) oraz m.st. Warszawa.

Tegoroczna edycja poświęcona zostanie holistycznemu spojrzeniu na profilaktykę. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów między różnymi sektorami, promowanie zdrowego stylu życia w miejscu pracy, upowszechnianie koncepcji zdrowych miast oraz prezentacja najnowszych badań i innowacji z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

Jak wykorzystać sport jako narzędzie do realizacji polityki edukacyjnej i zdrowotnej? Jak profilaktyka osób czynnych zawodowo i ich dobrostan wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a szerzej całej gospodarki? Jaka jest rola współpracy biznesu i samorządów w kontekście profilaktyki, aby osiągnąć równowagę w triadzie: zdrowie miasto, zdrowa firma, zdrowy człowiek? Jaka jest rola pracodawców we wdrażaniu rodzinnych programów profilaktycznych angażujących nie tylko pracowników, ale także dzieci? Na te i inne pytania odpowiemy podczas Kongresu Gospodarka i Zdrowie.

Rejestracja

Uczestnictwo w Kongresie Gospodarka i Zdrowie jest bezpłatne i wymaga rejestracji.

Transmisja

 

Rodzaj wydarzenia:
kongres
Kategoria wydarzenia:
naukowe
Lokalizacja:

SGH, al. Niepodległości 162, budynek G, Aula Główna,

Organizator:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, m.st. Warszawa