INSUMMIT – Festiwal Insightów i Innowacji

Data wydarzenia:
22.09.2022, 9:30 - 23.09.2022, 17:00

W dniach 22–23 września w warszawskim centrum Koneser odbędzie się INSUMMIT – Festiwal Insightów i Innowacji. To największe tego typu wydarzenie w Europie Centralnej. Na festiwalowych scenach wystąpi blisko 150 twórców i twórczyń, a w programie znalazło się pond 90 wystąpień, paneli oraz dyskusji. Udział w imprezie, która została zaprojektowana jako platforma wymiany wiedzy oraz networkingu, potwierdziło już ponad 500 osób.

Program Festiwalu INSUMMIT to 22 sesje tematyczne zgrupowane wokół najnowszych trendów i zjawisk oraz najbardziej aktualnych potrzeb w obszarze zrozumienia ludzkich zachowań. Metaverse, gaming, wyzwania planowania strategicznego, trendy konsumenckie, projektowanie innowacji, sustainability, inclusion&diversity to przykłady tematów, które uczestnicy znajdą w dwudniowym line-upie imprezy.  

Wydarzenie ma ponad dwudziestoletnią tradycję, a w latach 2000–2021 funkcjonowało pod marką Kongres Badaczy. Organizatorami INSUMMIT są Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku.

SGH jest partnerem wydarzenia.

Rodzaj wydarzenia:
festiwal
Lokalizacja:

centrum Koneser

Organizator:

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii