Gość serwisu pisze:
Szanowny Panie Rektorze,
dlaczego w tym roku nasza uczelnia nie zdecydowała się w żaden widoczny, nawet symboliczny, sposób pokazać solidarności ze społecznością LGBT+ w miesiącu dumy (ang. pride month), tj. w czerwcu? Na Zachodzie jest to standard, a u nas - jak widać - wciąż mamy z tym problem, pytanie tylko: z jakiego powodu? :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Odpowiedź:
Nasza uczelnia jako jedna z nielicznych podpisała Kartę różnorodności. Na co dzień przestrzegamy jej zapisów. Doceniamy wszystkie osoby stanowiące społeczność SGH. Do każdej podchodzimy z szacunkiem. Także do społeczności LGBT+.
Data odpowiedzi: