Konsultacje przedsiębiorcze

Masz pomysł, chcesz zacząć działać lub już pracujesz nad projektem? Zapisz się na konsultacje! Skonsultuj swój pomysł na biznes z pracownikami Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii.

Konsultacje Przedsiębiorcze to spotkania, na których możesz porozmawiać o tym, jakie narzędzia ma uczelnia, aby wesprzeć Ciebie i twój projekt. Nieważne czy masz gotowy pomysł, już działasz czy może jesteś na początku drogi i nie wiesz, gdzie zacząć.

Podczas konsultacji dowiesz się: gdzie szukać inspiracji, jak uczelnia może wesprzeć Twoje działania, jak rozpocząć działalność oraz gdzie szukać wsparcia finansowego. Konsultacje to wyjątkowa możliwość uzyskania fachowej opinii i porady dotyczącej Twojego projektu.

Konsultacje to również forma pierwszego kontaktu, dzięki któremu dołączasz do ekosystemu startupowego SGH. Udział w konsultacjach nie wymaga specjalnego przygotowania, zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i tematyką prowadzenia własnego biznesu

Aby umówić się na konsultacje, wyślij zgłoszenie na adres startupy@sgh.waw.pl

Wybierzemy odpowiedni termin na spotkanie, podczas którego w luźnej atmosferze porozmawiamy o możliwościach w ramach współpracy z CPITT.

Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
tel.: 22 564 77 97
e-mail: startupy@sgh.waw.pl