Nagroda
20 czerwca 2026 r. podczas jubileuszowego Zjazdu absolwentów SGH, towarzyszącego obchodom 120-lecia uczelni, tytułem Arcymistrza/Arcymistrzyni dydaktyki wyróżniono nauczycieli akademickich, którzy byli wielokrotnymi laureatami rankingu TOP TEN: 10 najlepszych wykładowców wybieranych przez studentów.
Z grona społeczności Kolegium Analiz Ekonomicznych tytuły otrzymali:
w kategorii studia stacjonarne:
- dr Jacek Wójcik - Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej, Zakład e-Biznesu,
- prof. dr hab. Małgorzata Rószkiewicz - emerytowana profesor SGH, Instytut Statystyki i Demografii,
w kategorii studia niestacjonarne:
- dr Jacek Wójcik - Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej, Zakład e-Biznesu,
- dr hab. Tomasz Przybyciński, prof. SGH - Instytut Rozwoju Gospodarczego.
.