IntoDIGITAL#9: Generatywna sztuczna inteligencja – mój copilot w organizacji

Data wydarzenia:
23.10.2023, 17:15 - 18:15
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dziewiątą prelekcję w ramach webinarium intoDIGITAL. Prelekcję „Generatywna sztuczna inteligencja – mój copilot w organizacji” wygłosi Mariusz Gromada.

Czy wiesz, jak język naturalny może demokratyzować technologię? Czy zastanawiałeś się, jak generatywna sztuczna inteligencja może wspomóc różne dziedziny biznesu – od działań operacyjnych, przez analizę danych, aż po zarządzanie produktem a nawet całą organizacją? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na prelekcję, podczas której poznasz moc kontekstu, która zmienia obecne paradygmaty. Przedstawimy rolę języka naturalnego w tworzeniu i rozumienia technologii. Opowiemy o nadchodzącej erze copilotów – czyli o sztucznej inteligencji, która staje się naszym cennym współpracownikiem. Zobaczysz szereg praktycznych przykładów zastosowań GenAI na różnych poziomach organizacji.

Mariusz Gromada jest dyrektorem Departamentu Customer Intelligence w Banku Millennium, gdzie zajmuje się budowaniem relacji z klientami i personalizacją w oparciu o pogłębioną analizę danych. Jest pasjonatem nauk ścisłych i technologii. Prowadzi blog MathSpace.pl, na którym pisze o matematyce, analityce danych, fizyce i kosmologii. Jest też aktywnym uczestnikiem i twórcą projektów open source.

Zachęcamy do subskrypcji profilu seminarium w serwisie LinkedIn, gdzie publikowane są zapowiedzi prelekcji i ich nagrania.


Seminarium będzie nagrywane. Uczestnictwo w nim tożsame jest z wyrażeniem zgody na utrwalenie Państwa wizerunku, jeżeli włączą Państwo kamerę. Nagranie seminarium zostanie upublicznione w serwisie YouTube. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed tym cofnięciem.

Rodzaj wydarzenia:
wykład
Kategoria wydarzenia:
naukowe
Lokalizacja:
Organizator:

dr hab. Tymoteusz Doligalski, prof. SGH, prof. dr hab. Bogumił Kamiński

.