20 maja 2026 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie po raz pierwszy przyznano laury Mistrzom Dydaktyki. W kategorii Mistrzowie Innowacji najwyższy laur otrzymała dr Justyna Winnicka z Instytutu Ekonomii Matematycznej, zaś wicemistrzynią została dr hab. Dorota Raczkiewicz, prof. SGH z Instytutu Statystyki i Demografii.