Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Kandydat
Student
Absolwent
Pracownik
Media
Firma
Study in english
Jesteś tu: Portal SGH > Polski
 

Inauguracja roku akademickiego 2014/2015

 
inauguracja2014inaczej1.png
Zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2014/2015 (dostępna będzie również transmisja on-line):
2 października 2014 r., godz. 11:00, Aula Główna, gmach główny SGH.
 

Aktualności

 

Ponad 800 tys. zł otrzyma Szkoła Główna Handlowa w Warszawie na realizację programu doskonalenia kompetencji dla kierunku finanse i rachunkowość. Na liście rankingowej 48 nagrodzonych projektów nasz program zajął drugie miejsce.

Więcej

Pozostałe

Prezydent RP nadał tytuły naukowe profesora nauk ekonomicznych kolejnym naukowcom ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

archiwum

RSS

Kierunek zarządzanie w SGH na 68. miejscu w najnowszym rankingu Global Masters in Management. CEMS MIM awansował na 5. pozycję.

Więcej

archiwum

RSS

​Wolontariusze to najważniejsi, zaraz po młodych żakach, uczestnicy projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez SGH. Oba przedsięwzięcia mają na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej. Zostań wolontariuszem przy organizacji spotkań EUD i AME!

Więcej

archiwum

RSS

Prezydent RP nadał tytuł kolejnemu nauczycielowi akademickiemu ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

archiwum

RSS

W światowym finale Global Investment Banking Valuation Olympiad, który odbył się w Londynie, wzięło udział 9 drużyn z uczelni z całego świata.

Więcej

archiwum

RSS

To największa organizacja stowarzyszająca badaczy specjalizujących się w zastosowaniu technik symulacyjnych do badania systemów społecznych

Więcej

archiwum

RSS

Czterech młodych przedsiębiorców stworzyło serwis, który łączy poszukujących pracy z pracodawcami w nowatorski sposób. Wśród pomysłodawców są studenci SGH.

Więcej

archiwum

RSS

Program European Master in Law & Economics, w którym bierze udział SGH, został oficjalnie włączony do Katalogu Erasmus + na kolejne trzy edycje. EMLE jest jednym z 19 programów magisterskich, które osiągnęły ten status, spośród 43 programów kwalifikowanych w poprzedzającym obecny, programie Erasmus Mundus, które aplikowały do obecnej formuły Erasmus.

Więcej

archiwum

RSS

 

O Uczelni

 
 

Badania naukowe

 
 

Księgarnia SGH

 

Pełny katalog on-line

 
 

Studia

 

Sześciosemestralne, stacjonarne lub niestacjonarne studia pierwszego stopnia dające słuchaczom podstawową wiedzę teoretyczną i specjalistyczną oraz umiejętności metodyczne z zakresu wybranego kierunku studiów.

Od 2010 roku studia licencjackie dostępne są także w języku angielskim. Dyplom licencjata otwiera drogę do studiów magisterskich.

Więcej

Przeznaczone dla posiadaczy co najmniej dyplomu licencjata, stacjonarne lub niestacjonarne, czterosemestralne studia magisterskie integrują wiedzę z różnych dziedzin, w dużym stopniu rozwijają kompetencje menedżerskie, m.in. planowania, podejmowania decyzji, kierowania zespołami, prowadzenia negocjacji. Studia drugiego stopnia kończą się obroną pracy magisterskiej.

Na studiach magisterskich w SGH można kształcić się w języku angielskim.

Więcej

studia_podyplowe.jpeg133 programy studiów dla absolwentów pierwszego i drugiego stopnia, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia oferowane przez Szkołę Główną Handlową wybiera aż 67% osób w wieku 25-36 lat. 7/10 naszych słuchaczy decyduje się ukończyć pierwsze studia właśnie u nas! Aż 75% wybiera studia w SGH by podnieść kwalifikacje zawodowe
 
Rekrutacja trwa. Najbliższe zajęcia rozpoczną się już w październiku.

Prestiż uczelni przyciąga studentów z całej Polski. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się unikatowe kierunki, niedostępne w konkurencyjnych polskich uczelniach. Zajęcia odbywają się w weekendy w formie dwudniowych zjazdów, raz na dwa tygodnie. 10 miesięcy intensywnej nauki gwarantuje aktualną wiedzę, którą przekazujemy w formie wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Każdy program studiów to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć. Ograniczona liczba miejsc powoduje, że rekrutacja na studia prowadzona jest dwa razy do roku. Uczelnia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej, a o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń kandydatów. Podyplomowe studia w SGH dostępne są dla osób indywidualnych oraz firm. Ogromny potencjał naukowy SGH doceniają podmioty gospodarcze, dla których uczelnia przygotowuje dedykowane programy nauczania.  

Więcej

studiadoktoranckie.jpeg

Studia doktoranckie dostępne są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Dziewiętnaście programów umożliwiających uzyskanie tytułu doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów. Od 2010 roku także w języku angielskim. Studia doktoranckie trwają od sześciu do ośmiu semestrów, prowadzone są przez Kolegia SGH.

Rekrutacja trwa.

Więcej

 

Pozostałe programy

 
 

Przydatne linki

 
 

Publikacje OW do pobrania

 

Udostępniamy Państwu publikacje Oficyny Wydawniczej do bezpłatnego pobrania. Są to materiały, które nie trafiły do sprzedaży lub których nakład został wyczerpany.

POBIERZ PUBLIKACJE>

 

 

 
 

Wydarzenia

 
​​
Studia podyplomowe - rekrutacja wrześniowa trwa!
 
 

Prestiżowa uczelnia

 

​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci.

Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH.  

 

Czasopisma Naukowe

 
 

Newsletter SGH

 

Informuje o sprawach organizacyjnych, zbliżających się konferencja​ch, wykładach, wydarzeniach w SGH, oraz o sukcesach studentów i pracowników naukowych SGH. Zapisz się na Newsletter SGH​

 

Gazeta SGH

 


Numer specjalny dla Kandydatów

 

ARCHIWUM >

 

 

 

Kontakt i lokalizacja

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa, Polska
 
centrala: +48 22 564 60 00
faks kancelarii: +48 22 849 53 12
 
NIP: 525-000-84-07
REGON: 000001502