Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Kandydat
Student
Absolwent
Pracownik
Media
Firma
Study in english
Jesteś tu: Portal SGH > Polski
 

 Aktualności

 

SGH i Bank Pekao S.A. oferują pożyczkę dla studentów i kandydatów na studia. Można ją przeznaczyć na sfinansowanie dowolnych studiów oferowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

Pozostałe

Żegnamy wybitnego ekonomistę, który jako jeden z pierwszych wykazał nieefektywność gospodarki socjalistycznej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 5 sierpnia na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Więcej

archiwum

RSS

Szkołę Główną Handlową w Warszawie reprezentuje rektor Tomasz Szapiro. Tematem przewodnim konferencji jest „Uniwersytet XXI wieku: perspektywa iberoamerykańska”.

Więcej

archiwum

RSS

Ponad 20 osób uzyskało w rekrutacji maksymalną możliwą liczbę punktów - 333. To dowód na to, że studia w SGH przyciągają najzdolniejszych młodych ludzi z całej Polski. 1 sierpnia rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca.

Więcej

archiwum

RSS

Kolejny nauczyciel akademicki SGH odbierze tytuł z rąk Prezydenta RP.

Więcej

archiwum

RSS

Studia podyplomowe dla menedżerów i przedsiębiorców działających w branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej z zakresu zarządzania i marketingu w sektorze. W zajęciach warsztatowych udział wezmą restauratorzy i specjaliści od marketingu w HoReCa. Studia kończą się egzaminem i obroną zespołowego projektu.

Więcej

archiwum

RSS

Książka jego autorstwa pt. „Ogólna teoria dźwigni finansowej” opublikowana przez Oficynę Wydawniczą SGH zyskała najwyższe uznanie jury konkursu organizowanego przez Fundację Kronenberga.

Więcej

archiwum

RSS

Studenci SGH awansowali do ścisłego finału Global Investment Banking Valuation Olympiad, organizowanego przez londyńskie Global Banking Training i Greensea Capital.

Więcej

archiwum

RSS

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie wyraziła gotowość do przyjęcia postanowień „Paktu dla Horyzontu 2020”

Więcej

archiwum

RSS

„Grasz o staż" jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC - firmę należącą do Klubu Partnerów SGH oraz „Gazetę Wyborczą". Co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami. W środę 25 czerwca podczas Gali Finałowej „Grasz o staż" w Pałacu Prezydenckim poznaliśmy nazwiska tegorocznych laureatów konkursu.

Więcej

archiwum

RSS

 

 O Uczelni

 
 

 Badania naukowe

 
 

 Księgarnia on-line

 

Pełny katalog on-line

 
 

 Studia

 


Sześciosemestralne, stacjonarne lub niestacjonarne studia pierwszego stopnia dające słuchaczom podstawową wiedzę teoretyczną i specjalistyczną oraz umiejętności metodyczne z zakresu wybranego kierunku studiów. Od 2010 roku studia licencjackie dostępne są także w języku angielskim. Dyplom licencjata otwiera drogę do studiów magisterskich.
Od 1 sierpnia zapraszamy do udziału w rekrutacji uzupełniającej na studia niestacjonarne i na studia w języku angielskim.

 

Więcej

Przeznaczone dla posiadaczy co najmniej dyplomu licencjata, stacjonarne lub niestacjonarne, czterosemestralne studia magisterskie integrują wiedzę z różnych dziedzin, w dużym stopniu rozwijają kompetencje menedżerskie, m.in. planowania, podejmowania decyzji, kierowania zespołami, prowadzenia negocjacji. Studia drugiego stopnia kończą się obroną pracy magisterskiej. Na studiach magisterskich w SGH można kształcić się w języku angielskim.
Od 1 sierpnia zapraszamy do udziału w rekrutacji uzupełniającej na studia niestacjonarne i na studia w języku angielskim.

Więcej

studia_podyplowe.jpeg128 programów studiów dla absolwentów pierwszego i drugiego stopnia, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia oferowane przez Szkołę Główną Handlową wybiera aż 67% osób 
w wieku 25-36 lat. 7/10 naszych słuchaczy decyduje się ukończyć pierwsze studia właśnie u nas! Aż 75% wybiera studia w SGH by podnieść kwalifikacje zawodowe

Prestiż uczelni przyciąga studentów z całej Polski. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się unikatowe kierunki, niedostępne w konkurencyjnych polskich uczelniach. Zajęcia odbywają się w weekendy w formie dwudniowych zjazdów, raz na dwa tygodnie. 10 miesięcy intensywnej nauki gwarantuje aktualną wiedzę, którą przekazujemy w formie wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Każdy program studiów to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć. Ograniczona liczba miejsc powoduje, że rekrutacja na studia prowadzona jest dwa razy do roku. Uczelnia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej, 
a o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń kandydatów. Podyplomowe studia w SGH dostępne są dla osób indywidualnych oraz firm. Ogromny potencjał naukowy SGH doceniają podmioty gospodarcze, dla których uczelnia przygotowuje dedykowane programy nauczania.  

Więcej

studiadoktoranckie.jpeg

Studia doktoranckie dostępne są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Dziewiętnaście programów umożliwiających uzyskanie tytułu doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów. Od 2010 roku także w języku angielskim. Studia doktoranckie trwają od sześciu do ośmiu semestrów, prowadzone są przez Kolegia SGH.

Rekrutacja trwa.

Więcej

 

 Pozostałe

 
 

 Przydatne linki

 
 
 

 Wydarzenia

 
​​
 
 

 Prestiżowa uczelnia

 

​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci.

Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH.  

 

 Czasopisma Naukowe

 
 

 Newsletter SGH

 

Informuje o sprawach organizacyjnych, zbliżających się konferencja​ch, wykładach, wydarzeniach w SGH, oraz o sukcesach studentów i pracowników naukowych SGH. Zapisz się na Newsletter SGH​

 

 Kontakt

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa, Polska
 
centrala: +48 22 564 60 00
faks kancelarii: +48 22 849 53 12
 
NIP: 525-000-84-07
REGON: 000001502