Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Kandydat
Student
Absolwent
Pracownik
Media
Firma
Study in english
Jesteś tu: Portal SGH > Polski
 

 Życzenia Wielkanocne

 

Szanowni Państwo,

Na nadchodzące Święta Wielkanocne wszystkim studentom, doktorantom, pracownikom, absolwentom, partnerom i przyjaciołom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie życzę radości, zdrowia i pomyślności.

Mam nadzieję, że ten piękny wiosenny czas przyniesie nam wiele inspiracji do podejmowania dobrych i mądrych decyzji, które zaowocują skutecznymi działaniami.

Rektor Tomasz Szapiro

 

 Aktualności

 

Wyróżnienie zostało przyznane przez Cato Institute w Waszyngtonie w uznaniu za wkład laureata w rozwój wolnego rynku w Europie Wschodniej.

Więcej

Pozostałe

Co to jest polityka publiczna? Jak pokazać ją na infografice? Weź udział w konkursie i wygraj tablet graficzny.

Więcej

archiwum

RSS

Dr Paweł Smaga oraz Magdalena Kozińska zdobyli Nagrody Prezesa Zarządu BFG za prace nadesłane na konkurs poświęcony systemom gwarantowania depozytów, problematyki działalności Bankowego Funduszu Gwarancyjnego oraz bezpieczeństwa finansowego banków.

Więcej

archiwum

RSS

Wspaniałe zakończenie sezonu biegów przełajowych. Z ostatnich Akademickich Mistrzostw Polski biegacze AZS SGH przywieźli trzy medale. W sumie podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza oraz Akademickich Mistrzostw Polski zdobyli aż siedem medali.

Więcej

archiwum

RSS

Aż cztery spośród dziewięciu stypendiów przyznanych w tym roku projektom studenckim przez Fundację im. Lesława Pagi powędrowały w ręce studentów SGH. Aż 57 procent stypendystów Akademii Liderów Rynku Kapitałowego to studenci bądź absolwenci SGH. To więcej niż liczba uczestników programu ze wszystkich innych uczelni z Polski i zagranicy razem wziętych!

Więcej

archiwum

RSS

Rozmowa z Rektorem SGH na temat planów rozwoju uczelni, o ofercie edukacyjnej, naszych studentach i zadaniach SGH. „Uczelnia nie może opierać strategii na kształceniu konkretnego zawodu” – powiedział prof. Tomasz Szapiro.

Więcej

archiwum

RSS

W SGH gościliśmy 65 słuchaczy programu EMBA z New York University – Stern School of Business. Wzięli udział w dwóch wykładach oraz w spotkaniu networkingowym z absolwentami naszych programów MBA.

Więcej

archiwum

RSS

89 nowo promowanych doktorów i doktorów habilitowanych odebrało dyplomy. „Jesteśmy naturalnym łącznikiem między firmami i instytucjami” – mówił podczas uroczystości Rektor SGH prof. Tomasz Szapiro.

Więcej

archiwum

RSS

Wyróżnienie jest przyznawane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami.

Więcej

archiwum

RSS

Nasi studenci osiągają najlepsze wyniki branżowych egzaminów w Polsce. Jeden z nich zanotował 10. wynik na świecie.

Więcej

archiwum

RSS

 

 O Uczelni

 
 

 Badania naukowe

 
 

 KSIĘGARNIA ON-LINE

 

Pełny katalog on-line

 
 

 Studia

 

studialicencjackie.jpegSześciosemestralne, stacjonarne lub niestacjonarne studia pierwszego stopnia dające słuchaczom podstawową wiedzę teoretyczną i specjalistyczną oraz umiejętności metodyczne z zakresu wybranego kierunku studiów. Od 2010 roku studia licencjackie dostępne są także w języku angielskim. Dyplom licencjata otwiera drogę do studiów magisterskich. 

Rekrutacja na rok akademicki 2014/2015 rozpoczyna się 29 kwietnia 2014 r.

 

Więcej

 

studiamagisterskie.jpegPrzeznaczone dla posiadaczy co najmniej dyplomu licencjata, stacjonarne lub niestacjonarne, czterosemestralne studia magisterskie integrują wiedzę z różnych dziedzin, w dużym stopniu rozwijają kompetencje menedżerskie, m.in. planowania, podejmowania decyzji, kierowania zespołami, prowadzenia negocjacji. Studia drugiego stopnia kończą się obroną pracy magisterskiej.

Na studiach magisterskich w SGH można kształcić się w języku angielskim.

Rekrutacja na rok akademicki 2014/2015 rozpoczyna się 29 kwietnia 2014 r.

Więcej

studia_podyplowe.jpegPonad 100 programów studiów podyplomowych dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia podyplomowe są realizowane także na zlecenie firm i instytucji. Trwają przeważnie dwa semestry.

Poznaj naszą ofertę.
 

Więcej

studiadoktoranckie.jpeg

Studia doktoranckie dostępne są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Siedemnaście programów umożliwiających uzyskanie tytułu doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii, nauk o zarządzaniu i finansów. Od 2010 roku także w języku angielskim. Studia doktoranckie trwają od sześciu do ośmiu semestrów.

Prowadzone są przez Kolegia SGH. 

Więcej

 

 POZOSTAŁE

 
 

 Przydatne linki

 
 

 Nowa strona internetowa SGH

 
 
 

 wydarzenia

 
 

 Prestiżowa uczelnia

 

​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci.

Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH.  

 

 Konferencje

 
 ​
 

 Czasopisma Naukowe

 
 

 NEWSLETTER SGH

 

Informuje o sprawach organizacyjnych, zbliżających się konferencja​ch, wykładach, wydarzeniach w SGH, oraz o sukcesach studentów i pracowników naukowych SGH. Zapisz się na Newsletter SGH​

 

 Kontakt

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa, Polska
 
centrala: +48 22 564 60 00
faks kancelarii: +48 22 849 53 12
 
NIP: 525-000-84-07
REGON: 000001502