Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

CEMBA na pierwszym miejscu w rankingu studiów MBA

2015-12-08 pl kategoria: informacja 

MBA-2015.png     cemba.jpg     mba_logo.pngW dorocznym rankingu Perspektyw polsko-kanadyjski program Canadian Executive MBA (CEMBA) prowadzony przez SGH we współpracy z University of Quebec w Montrealu zajął pierwsze miejsce. Na 5. miejsce awansował nasz drugi program – MBA-SGH.​

8 grudnia 2015 r. oficjalnie ogłoszono wyniki. Wyprzedziliśmy studia Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim i w Akademii Leona Koźmińskiego.

0101740064.jpg 

 O zwycięzkim programie organizatorzy rankingu wypowiadają się następująco:

W przypadku studiów MBA, kluczową decyzją jest wybór odpowiedniej uczelni, gwarantującej wysoki poziom nauczania, międzynarodowe środowisko oraz brak problemów ze znalezieniem pracy w branży.

Wśród ponad 60 programów MBA w Polsce, zwycięzcą tegorocznego Rankingu MBA Perspektyw jest uczelnia o ponad 100-letniej tradycji i 20-letnim doświadczeniu w prowadzeniu programów MBA – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie wraz ze swoim programem Canadian Executive MBA (CEMBA).


To nie pierwsze wyróżnienie dla studiów MBA oferowanych przez SGH. Rok temu Eduniversal uznał CEMBA i MBA-SGH za najlepsze studia tego typu w regionie.


Więcej informacji na stronie internetowej Perspektyw.
 
CEMBA_20150610.jpg 
Na zdjęciu rektor SGH prof. Tomasz Szapiro w towarzystwie absolwentów CEMBA. 10 czerwca 2015. 
Archiwum