Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Rada Klubu Partnerów SGH konsultowała wytyczne do strategii

2018-02-16 cwzb kategoria: informacja Rada Klubu Partnerów SGH 

​Jaka strategia pozwoli z sukcesem odpowiadać na wyzwania społeczno-gospodarcze XXI wieku i elastycznie reagować na dynamiczne zmiany w otoczeniu? Jak przygotowane założenia do strategii wyglądają z punktu widzenia pracodawców – jednego z kluczowych interesariuszy SGH? Na zaproszenie władz uczelni prezesi, członkowie zarządów i dyrektorzy firm partnerskich spotkali się 13 lutego, by porozmawiać o wytycznych do strategii rozwoju Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm Accenture, Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, DB Schenker, Deloitte, EY, ING Bank Śląski, KPMG, L’Oreal, McKinsey&Company, PKO Bank Polski, Procter & Gamble, PZU. Ze strony SGH poza gronem rektorskim udział wzięli również kanclerz oraz przedstawiciele Centrum Współpracy z Biznesem. Po przedstawieniu przez prorektora prof. Piotra Wachowiaka materiału przygotowanego przez Komisję Rektorską ds. Opracowania Projektu Strategii Rozwoju SGH, odbyła się dyskusja. Partnerzy dopytywali o szczegóły, zwracali uwagę na różne aspekty, dzielili się wskazówkami wynikającymi z doświadczeń biznesowych. Przekazane uwagi zostaną poddane wnikliwej analizie na dalszych etapach pracy nad strategią SGH.
Spotkania Rady Klubu Partnerów SGH i współpracę na poziomie strategicznym z naszymi partnerami władze uczelni na czele z rektorem prof. Markiem Rockim uznaje za szczególnie istotny wymiar partnerstwa SGH z biznesem.

W dalszej części spotkania zebrani zastanawiali się nad najlepszymi pomysłami na obchody jubileuszu Klubu Partnerów SGH, który w roku 2018 świętuje swoje XX-lecie.

Kolejne posiedzenie Rady Partnerów SGH zostało zaplanowane na 12 kwietnia br.

 

Archiwum