Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Tytuł „CEMS School of The Year” dla SGH

2017-11-27 dpir kategoria: informacja 

W uznaniu dla wysokiego poziomu satysfakcji studentów programu CEMS Master In International Management z zajęć oferowanych przez SGH Komitet Akademicki CEMS przyznał uczelni tytuł „CEMS School of The Year”. Studenci docenili także profesjonalną obsługę, atrakcyjną ofertę wydarzeń, spotkań z partnerami korporacyjnymi i imprez towarzyskich warszawskiego klubu CEMS. Ponadto kurs Global Management Practice prof. Jacka Mirońskiego otrzymał tytuł Kursu Roku. Ocena odbyła się na podstawie analizy ankiet, a tytuł został ogłoszony 27 listopada podczas zjazdu stowarzyszenia w Sydney.

cems_sgh_sydney_2017_b.jpg 

Absolwenci CEMS MIM z SGH w Sydney w towarzystwie prorektora ds. współpracy z zagranicą prof. Jacka Prokopa, profesorów Jacka Mirońskiego i Mirosława Jarosińskiego oraz Grzegorza Augustyniaka i Anety Szydłowskiej z Centrum Programów Międzynarodowych SGH.
 

Program CEMS MIM we wrześniu 2017 zajął 9. miejsce na świecie w rankingu dziennika The Financial Times​. W Polsce oferowany jest przez SGH, która jako jedyna z polskich uczelni należy do organizacji CEMS.

Więcej informacji o CEMS

Archiwum