Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

SGH Z CERTYFIKATEM UBERRIMA FIDE

2016-05-20 pl kategoria: informacja certyfikat 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie po raz kolejny z rzędu otrzymała Certyfikat Uberrima Fide za najwyższą staranność w zapewnianiu oryginalności prac dyplomowych.
plagiat_2016.jpg

W imieniu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie certyfikat odebrała Iwona Dębek, kierownik Działu Pomocy Użytkownikom SGH. Fot. https://plagiat.pl/pl/a/reforma-czy-rewolucja-losy-nowej-ustawy-psw-i-zmiany-w-przepisach-antyplagiatowych


Uroczystość wręczenia 11 uczelniom certyfikatów Uberrima Fide odbyła się podczas konferencji „Reforma czy rewolucja – losy nowej ustawy PSW i zmiany w przepisach antyplagiatowych". Certyfikat otrzymały te szkoły wyższe, które zapewniają najwyższe standardy w dziedzinie ochrony oryginalności prac dyplomowych.

W tym roku wyróżniono 11 polskich uczelni i wydziałów. Certyfikaty otrzymały: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, Akademia Pomorska w Słupsku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

Więcej na temat Certyfikatu Uberrima Fide na stronie plagiat.pl

Archiwum