Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Świadomość „emerytalna” Polaków – raport z badania

2016-06-15 ppg kategoria: informacja inne 

​Ukazał się raport z badania ilościowego Świadomość „emerytalna” Polaków autorstwa prof. Janusza Czapińskiego z UW i prof. Marka Góry z SGH. Wyniki były prezentowane i dyskutowane na Europejskim Kongresie Fiannsowym 2016 w Sopocie.apoR

Raport można pobrać ze strony internetowej Polskiej Grupy Emerytalnej (Polish Pension Group SGH, PPG-SGH). PP-SGH to inicjatywa osób zajmujących się problematyką emerytalną, rynku pracy oraz zabezpieczenia społecznego, z perspektywy mikro- i makroekonomicznej. Instytucjonalnie PPG-SGH działa w ramach SGH, ale nie jest formalnie związana z którąkolwiek z jej jednostek. 
 
PPG-SGH została powołana przez grono sześciorga założycieli: Agnieszkę Chłoń-Domińczak, Marka Górę, Igę Magdę, Joannę Rutecką, Annę Ruzik-Sierdzińską, Dariusza Stańko - osoby, które od długiego czasu zajmują się problematyką emerytalną, rynku pracy i zabezpieczenia społecznego, są autorami lub współautorami książek (publikowanych w Polsce i na świecie) oraz licznych artykułów w znaczących międzynarodowych i krajowych czasopismach naukowych, a także są od lat zaangażowane w debatę publiczną w Polsce i za granicą. PPG-SGH jest otwarta na współpracę wewnątrz SGH i poza nią.

Archiwum