Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Nowy program podwójnego dyplomu z Koreą

2014-06-27 pl kategoria: informacja Współpraca międzynarodowa 

​Dział Programów Międzynarodowych ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy o utworzeniu pierwszego w ofercie SGH Licencjackiego Programu Podwójnego Dyplomu (LPPD) we współpracy z Kyungpook National University (KNU), Korea Płd. 

Umowa o utworzeniu programu została podpisana przez Prezydenta KNU - Dr. In Suk Hamm oraz JM Rektora SGH - Prof. Tomasza Szapiro w dn. 26 czerwca br. podczas wizyty w SGH delegacji z KNU. LPPD z KNU jest pierwszym tego programem podwójnego dyplomu jaki będzie oferowany na poziomie licencjackim (na kierunku: International Economics); jest to jednocześnie pierwszy program podwójnego dyplomu w SGH podpisany z partnerem pozaeuropejskim.

Kyungpook National University jest partnerem SGH od 2006 r. a umowa o współpracy obejmuje m.in. wymianę studentów (na poziomie licencjackim i magisterskim); wymianę pracowników naukowych; wymianę publikacji i informacji naukowych; rozwój wspólnych badań oraz ustanowienie programów podwójnego dyplomu.

Więcej informacji o programach podwójnego dyplomu oferowanych przez SGH można znaleźć na stronie Działu Programów Międzynarodowych.

0101740017.JPG
Zdjęcie: Maciej Górski
 


Archiwum