Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Szkoła letnia SGH – Summer University Warsaw 2017

2017-07-03 dpir kategoria: informacja 

​3 lipca w SGH rozpoczęły się zajęcia Summer University Warsaw 2017 – szkoły letniej dla studentów międzynarodowych. Przed uczestnikami dwa intensywne tygodnie wykładów i warsztatów z kadrą akademicką SGH, wykładowcami z wymiany międzyuczelnianej Erasmus+ KA107 oraz przedstawicielami biznesu, wydarzeń kulturalnych oraz wycieczka do Krakowa i kopalni soli w Wieliczce.

Jest to już 13. edycji programu. Od początku istnienia programu w Summer University Warsaw wzięło udział 300 słuchaczy z ponad 30 krajów z całego świata. W tym roku w czterech kursach – Marketing, Brand Management, Investment Project Management oraz Intercultural Negotiations bierze udział blisko 30 studentów m.in. z University of Macau, University of Technology Sydney oraz Kyoto University of Foreign Studies.

 

suw_sgh_2017_2.jpg 
 

 

Program jest organizowany przez Centrum Otwartej Edukacji przy wsparciu Erasmus Student Network SGH oraz Samorządu Studentów. W obecnej edycji poza kadrą akademicką SGH zajęcia będą prowadzone przez wykładowców z Saint Petersburg State University of Economics oraz Ho Chi Minh City University of Technology, a także przez specjalistów z Isobar Poland Group oraz AMA Institute.

Studenci, którzy ukończą zajęcia z wynikiem pozytywnym otrzymają dyplomy ukończenia Summer University Warsaw 2017 oraz możliwość transferu 4 lub 8 punktów ECTS do puli punktów potrzebnych do uzyskania dyplomu na ich macierzystych uczelniach.

http://suw.sgh.waw.pl/

Archiwum